Datum: 13. marec 2020

Spoštovani starši,

po odredbi Vlade Republike Slovenije in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport,  so od ponedeljka, 16. 3. 2020 zaprte vse Vzgojno izobraževalne ustanove po državi.  Zavedamo se, da zaprtje vrtcev pomeni za starše velik problem, vendar le s skupnimi prizadevanji bomo prispevali k zajezitvi nastale situacije.

Tudi v našem vrtcu bo  organizirano  varstvo za otroke staršev, ki delate  v najbolj kritičnih sektorjih države; ZDRAVSTVO, ENERGETIKA, KOMUNALNA OSKRBA IN VARNOST.

Varstvo bo za otroke organizirano v matičnem vrtcu, v Škocjanu.

Pozivamo vas, da danes, 13. marca 2020, do 12. ure, v e-Asistentu starši, ki delate v omenjenih panogah in potrebujete varstvo, označite prisotnost vašega otroka v vrtcu za naslednjih 14 dni. Velja za družine, kjer sta v omenjenih panogah zaposlena oba starše.

O vseh nadaljnjih ukrepih vas bomo sproti obveščali.

Vse dobro in lepo pozdravljeni,

                                                                                                            Ravnateljica:

                                                                                                     Irena Čengija Peterlin

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)